Høst72 Skrevet 10. februar 2009 #1 Skrevet 10. februar 2009 Hei Noen som vet om disse tablettene er å få kjøpt i Asker eller Bærum? Enten i frisørsalonger eller helsekostforretninger. Vet at enkelte Nikita-salonger har dem (men ikke i Asker...), og er ikke så ofte i Oslo så det hadde vært greit å slippe å dra inn til Oslo bare for å kjøpe dem ;-)
Høst72 Skrevet 11. februar 2009 Forfatter #3 Skrevet 11. februar 2009 Dette er et kosttilskudd (heter Hårkontroll) som skal gjøre hud, hår og negler bedre! Fikk det anbefalt av en venninne, som syntes håret vokste fortere og ble mer glansfullt.
Gutt april 09 + ? august 11 Skrevet 15. februar 2009 #5 Skrevet 15. februar 2009 http://www.shopping4net.com/no/Helsekost/Haar-hud-negler/Kosttilskudd/Haarkontroll-Bionutrin.htm Her kan du bestille de på nettet i alle fall:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå