VinterSol+2 Skrevet 9. februar 2009 #1 Skrevet 9. februar 2009 ny jobb, kjøpt hus, halvannetåring som krever sitt, samt kraftige blødninger. derfor er jeg ikke så aktiv akkurat nå. kommer forhåpentligvis sterkere tilbake. ostepopen lever enda, i følge ul for en uke siden, -til tross for store blødninger. enten har jeg abortert en tvilling, eller så har morkaken løsnet litt i kantene. får håpe det blir med det. ny ul i slutten av denne uken eller begynnelsen på neste uke. håper hjertet til ostepopen fortsatt banker, og at H'n har vokst masse masse... jaja. så vet dere det. klemmer til dere alle.
♥Axinija♥ Skrevet 9. februar 2009 #2 Skrevet 9. februar 2009 Godt å få en liten oppdatering fra deg...Gratulerer med nytt hus og jobb da! Krysser fingrene for deg til neste ultralyd, men det går nok helt sikkert bra ettersom dere så liv i forrige uke! Klem til deg
VinterSol+2 Skrevet 10. februar 2009 Forfatter #3 Skrevet 10. februar 2009 Jeg håper jo det. og foreløpig ingenting som tilsier det motsatte;-)
Øyboeren med to små <3 Skrevet 10. februar 2009 #4 Skrevet 10. februar 2009 krysser også fingrene, jentene våre er jo nøyaktig like gamle, så da satser jeg på at vi begge får et nydelig lite knøtt i september, gjerne på samme dato på nytt igjen..! om du får litt før, vel og merke, for er ikke særlig gira på overtid etter å ha født i uke 36 sist
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå