Gå til innhold

siste uke i 1 tri!!! :) :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

da hopper jeg snart over til 2 tri!!! stas...........

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg og!!!! Mangler bare 4 dager... Hurra.

Skrevet

Jeg mangler også bare 4 dager :)

 

HURRA HURRA ! =) Gleder meg SÅÅ masse :)

 

Skrevet

Heldiggriser!! :)

Kos dere masse da, jeg kommer om 3 uker.....hehe....

Skrevet

Oppdaget nå (litt treg) at øverst på 1. trim står det

 

"Første tredjedel går fra 1. dag av siste mens til og med uke 12. Det vil si 11(uker)+6(dager), da er man 12 fullgåtte uker og du begynner på din trettende uke med 12+1"

 

Så hvis det ikke er noe som heter 12 (hele uker), men enten 11+6 eller 12+1, er jeg i 2. trim fra imorgen.....Jeg hadde første dag i siste mens 19 november, så tror jeg da har regnet riktig?

Skrevet

ho, ho hipp hurra for oss!! jeg er 11+4 i dag :)

Skrevet

er 11+1 i dag, så kommer snart!!!!! juhu, gleder meg. Har vært så bekymra pga manglende symptomer, men det virker jo som om alt går bra da. :-) Har ikke blødd noe etter uke 7. da hadde jeg en liten blødning og fikk se en liten krabat med et hjerte som slo. så jeg vet det er noe inni der, selv om den hører svært lite fra seg enda. :-D Det blir stas når magen kommer da, dere!!! Hurra for oss!

Skrevet

Jeg er også 11+1 i dag og gleder meg til 2.trimester! Jeg har også minimalt med symptomer men alt er bare bra her!:)

Skrevet

Hei! Jeg er også snart i andre trimester. 11 uker og 2 dager.:)) Begynner å kjenne at energien kommer tilbake, ikke fullt så kvalm lengre heller, utrolig deilig. :))

Skrevet

Skal også snart over i 2 tri og gleder meg så masse at eg kan knapt vente... er 10+6 i dag... Så det er ikkje lenge igjen...

Skrevet

ja det er deilig at kvalmen forsvinner! jeg har ikke vært kvalm siden uke 9 + noe, bare sporadisk liksom :) ååå, snart så jeg kan føle meg litt mer "trygg"

Skrevet

11+5 her;-)

 

kvalmen er her bare om morgenen nå og matlysten er bedre;-)

 

 

Skrevet

jeg også er 11+ 3 i dag og snart på tur over i 2 semester.gleder meg masse selv om jeg ikke kjenner noe til svangerskapet og er konstant bekymret over at det er "dødt"..men ingen blødninger og jeg så hjertebank i uke 6!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...