Holly❄️ Skrevet 8. februar 2009 #1 Skrevet 8. februar 2009 Jeg spiser ikke fisk, og er ikke veldig glad i kylling... Hva lager man da?? Kommer ikke på en dritt, og finner ikke noe spes i boka eller andre steder... Trenger tips nå ja, kan ikke spise det samme til middag hver dag Gud så hardt det er å begynne på igjen.. husker sist, da hadde jeg de tre første dagene som kjentes ut som abstinenser!! Takk gud for den gelen, den kan man spise uendelig av... Kan egentlig få deres beste tips uansett måltider jeg.. hehe.. Skal bake det brødet også, sånn at jeg kan ha det til kveldsmat...
Renate77 ♥med gutt og jente♥ Skrevet 8. februar 2009 #2 Skrevet 8. februar 2009 Føler med deg... Har gått på denne kuren før. Gikk veldig greit i 8 uker, så sluttet jeg. Begynte igjen for en uke siden og sliter skikkelig med motivasjonen her.. sukk.. Har du sett inne på Lavkarbo.no? her er masse oppskrifter: http://forum.lavkarbo.no/forumdisplay.php?f=45
Verdens tøffeste mamma Skrevet 8. februar 2009 #3 Skrevet 8. februar 2009 Jeg bakte brødet og det var kjempegodt!! :-) Fant en oppskrift på nettet.. www.lavkarbo.no. Har du vært innom der? Mye interessant der... Jeg spiste salater og omeletter til frokost, lunsj og kvelds i to uker før jeg bakte brødet og det hjelp meg veldig.. Middagstips: Kjøttkaker med div grønnsaker Biffwok med squash, løk, broccoli osv Steik med grønnsaker og fløtesaus Koteletter med salat Lager meg ofte en god salat med issalat, ruccola, tomat, reddiker, agurk, ødløk, pinjekjerner, skinke, ost, og mere til Lager meg karridressing selv. Rømme, majones, karri, salt og litt fløte. Den er herlig..
dollypopp *tvillinggravid* Skrevet 8. februar 2009 #4 Skrevet 8. februar 2009 Kylling med kålrot og gulrot kylling med brokkoli og blomkål. avokado med banan og cottage chees er det det går i for frøkna vår. og noen lakse middager med det vil du jo ikke ha. lukter veldig godt av maten hennes:-)
Renate77 ♥med gutt og jente♥ Skrevet 8. februar 2009 #5 Skrevet 8. februar 2009 Kålrot, gulrot og banan er jo masse karber i!!!!!!!!!!! Eller har jeg gått glipp av noe her??!??!
Holly❄️ Skrevet 8. februar 2009 Forfatter #6 Skrevet 8. februar 2009 ja, skulle til å si det samme selv:P Dette er jo mye av det vi ikke skal spise.. Løk er jo også fyfy, kan isåfall bare bruke pittelitt... Håper flere har tips
dollypopp *tvillinggravid* Skrevet 8. februar 2009 #7 Skrevet 8. februar 2009 Joda,men det er snakk om kjempe liten.Bare for å sette litt smak. I retten jeg lager er det ca 52 g avokado og 4 g banan.Men man kjenner smaken. Jeg trodde heller ikke man skulle ha rotgrønnsaker,men frøkna spiser masse av det...ikke vet jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå