Anonym bruker Skrevet 8. februar 2009 #1 Skrevet 8. februar 2009 Jeg fyrer og sitter i en lett topp uten bh. Minsten klatrer seg opp i sofaen og drar opp toppen og setter seg godt til rette på fanget mitt og forsyner seg godt fra begge matfatene. Sånn kan hun sitte til det er helt tomt. Bare koser seg. Det er så gøy i forhold til de andre som jeg bare hadde melk til i 3 og 4 mnd.
Anonym bruker Skrevet 8. februar 2009 #2 Skrevet 8. februar 2009 æsj det er kvalmt!!!! at de går opp og bretter opp genseren din for å ha melk??? *grøss.. blir kvalm*
Anonym bruker Skrevet 8. februar 2009 #3 Skrevet 8. februar 2009 Sånn var det å amme en 2 åring også. Men ammet ikke offentlig, Koselig var det, og det gikk fint å slutte når den dagen kom. Måtte bare reise bort, og la han være hjemme hos pappa alene. Deilig med ferie, og de to kosa seg alene hjemme.
Anonym bruker Skrevet 8. februar 2009 #4 Skrevet 8. februar 2009 litt missunelig for at du ikke hadde melk så lenge eller??
Anonym bruker Skrevet 8. februar 2009 #5 Skrevet 8. februar 2009 Fint du får til å amme så lenge.. :-) Jeg sluttet selv å amme for 3 mnd siden. Da var gutten min 2 år. Men de siste månedene var det kun på morraen at han fikk, og jeg ammet han aldri offentlig. Den siste tiden ville han ikke ha etter vi hadde stått opp. Det var kun i sengen han ville spise, så det var bare for kosen sin skyld Det hender han fremdeles sier "smake pupp!" og smiler lurt. Det er jo litt søtt da.. hihi
Anonym bruker Skrevet 8. februar 2009 #6 Skrevet 8. februar 2009 En 1 åring kan ikke klatre.. Så forstår dette var bare for å provosere...
Sånn kan det gå Skrevet 8. februar 2009 #7 Skrevet 8. februar 2009 "En 1 åring kan ikke klatre.. " For noe tull. Din 1-åring kunne kanskje ikke klatre, men alle mine hadde klatret i månedsvis før de ble 1 år i hvert fall. Enig i at det er skikkelig kos med amming også når de er blitt så selvhjulpne. :-)
Anonym bruker Skrevet 8. februar 2009 #8 Skrevet 8. februar 2009 selvfølgelig kan en ettåring klatre! min gutt på 10,5 mnd klatrer opp i sofaen, opp i bokhyllen, opp og ned i trappene og overalt ellers hvor det er den minste lille kant han kan få føttene opp på.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå