annonymus1 Skrevet 7. februar 2009 #1 Skrevet 7. februar 2009 går mot rettsforhandlinger med bf,han samarbeider ikke og vil ha det akkurat som han vil har noen erfaringer????
Anonym bruker Skrevet 7. februar 2009 #2 Skrevet 7. februar 2009 Vil han ha det akkurat som han vil!!! Fint da at du ikke vil ha det akkurat som DU vil. Da er det nok håp om at du i retten får det som du vil. :-) Erfaringer? Ja at dommeren får dere til å ingå forlik om at barnet skal ha fast bosted hos deg, og han skal ha vanlig samvær.
annonymus1 Skrevet 7. februar 2009 Forfatter #3 Skrevet 7. februar 2009 jeg vil det jeg mener er best for datter, etter 3 år og enda ikke vil dra til pappa uten diskusjon og "jeg vil ikke til pappa". han nekter å gjøre om på smaværet,hanhar 3 dager i uka,jeg 4 dager. jeg har prøvd leeeenge å få til en annen ordning men nei han lirker seg ikke. åssen ble samarbeidet,evt vennskapet deres etter rettsforhandlinger?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå