Lillypia Skrevet 7. februar 2009 #1 Skrevet 7. februar 2009 Nå nærmer det seg vår uke folkens:) Hvordan er ståa? Jeg har ikke det helt store håper...men det har jeg jo aldri da...hehe:) Dette er vår 1pp nå etter ma i uke 12 i desember. Vi ventet til jeg fikk mensen igjen og prøver nå igjen. Håper dette blir vår uke! har ikm tirdsdag eller onsdag.Dere?
White*Angel Skrevet 7. februar 2009 #2 Skrevet 7. februar 2009 ja, nå nærmer det seg:) Har ikm tirsdag jeg og;) Har en del symptomer. 3 positive eggløsningstester 3 dager for ikm og.. Pussig! Har ikke det store håpet nå lengre, spurte ei spådame om jeg var gravid, men hun sa nei.. Så ble litt skuffet!:s Hvilke symptomer har du da?
Lillypia Skrevet 7. februar 2009 Forfatter #3 Skrevet 7. februar 2009 Spennende da:) Ville ikke stolt så alt for mye på spåinga jeg;) Ikke noe særlig symtomer egentlig. Litt mensmurringer for noen dager siden, pluss økt utflodmengde...dette hadde jeg også den gang jeg ble gravid og faktisk gikk gravid i 9mnd.... Krysser fingrene for oss
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå