Sol + spire Skrevet 6. februar 2009 #1 Skrevet 6. februar 2009 Jeg er 36+3 og kjente i kveld at puppene mine plutselig var mye tyngre og ømmere. Og jo da...der var melken og gitt. Forrige svangerskap kom ikke melken før 3 dager etter fødselen. Men ammet ikke mange dagene før jeg måtta kaste inn håndkleet. Skal virkelig prøve denne gangen også og har veldig lyst til å lykkes. Og nå er melken kommet så da er jeg klar:)
Mayken Skrevet 6. februar 2009 #2 Skrevet 6. februar 2009 Jeg har lekket blank væske en stund alt jeg. Kom tidlig forrige gang også. jeg ammet til snuppa var 15 mnd sist, håper jeg får det til like lett denne gangen også. Kan jo være et godt tegn for deg detta da snuppa, kanskje det blir lettere nå
Sol + spire Skrevet 6. februar 2009 Forfatter #3 Skrevet 6. februar 2009 Åhh ja..håper det:) Vet litt mer hva jeg går til denne gangen så tror det skal gå lettere. Kan hende jeg ga opp litt for tidlig sist, men det føltes riktig på det tidspunktet. Hadde vi fortsatt med de problemene vi hadde så hadde jeg nok endt opp på psykiatrisk tror jeg..hehe..
Mayken Skrevet 6. februar 2009 #4 Skrevet 6. februar 2009 Er ikke alltid en selvfølge å få amme barna sine desverre. Jeg ser på meg selv som heldig som har fått gjort det og håper jeg er like heldig denne gangen. Amming skal være kos og ikke et slit.
Sol + spire Skrevet 6. februar 2009 Forfatter #5 Skrevet 6. februar 2009 Jepp helt enig. Vet at det viktigste er at barnet får mat og etter at snuppa ble flaskebarn så ble hverdagen mye enklere. Så angrer ikke på avgjørelsen min i ettertid. Men klart det føltes som et nederlag da jeg måtte kaste inn håndkleet. Men er klar for å prøve på nytt og gleder meg faktisk til det også. Vil greie det denne gangen:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå