birrisj05.02.09 Skrevet 6. februar 2009 #1 Skrevet 6. februar 2009 Noen som har noen å anbefale? Står mellom Supernova eller den fra Philips Avent.. Har hørt mye bra om Supernova, noen som har erfaringer? Og den fra Avent har jeg vel aldri hørt om, men Avent er jo bra merke.. og så har den i tillegg stjernehimmellys/nattlys med stjerner som beroliger babyen.. Eventuelt andre merker?
Tomaten Skrevet 6. februar 2009 #2 Skrevet 6. februar 2009 Jeg har nettopp kjøpt ny calling til babyen i magen... Doro BM50, og den virker veldig bra... Har temperaturvarsling på barnerommet, vuggeviser, nattlys, og så kan man kommunisere med barnet Prisen var ikke så aller verst heller, 999,- Har faktisk hørt litt negativt om Supernova sin jeg, den er visst utrolig komplisert... Så da valgte vi en som er litt enklere i bruk! Hvis du går inn på babyshop sine sider, kan du se den der:)
Lilletrille med to jenter Skrevet 6. februar 2009 #3 Skrevet 6. februar 2009 Vi har hatt supernova i litt over 1 år og er kjempe fornøyd med den. Synes den er enkel i bruk. Har lys hvis du er på plasser med støy, temp.måler, mange kanaler slik at andre lett ikke slår inn på den og klarer seg godt på litt avstander bla:)
Sol + spire Skrevet 6. februar 2009 #4 Skrevet 6. februar 2009 Her er det supernova for alle penga. Veldig fornøyd med den. Synes ikke den er komplisert i bruk. Har ikke hatt noe problemer med den. Ingen støy fra andre kilder. Jeg anbefaler den på det varmeste:)
Faylinn Skrevet 7. februar 2009 #5 Skrevet 7. februar 2009 Vi har en av phillips avent med stjernehimmel som du nevner, og har vært veldig fornøyd med den! Ingen skurring, lang rekkevidde, sier ifra når babyenheten er utenfor rekkevidde eller batteriet er utladet. Kan stille lyd og følsomhet. Vi har nå kjøpt en VisionNova, altså med video, til den nye babyen, og den skurrer som bare det når den slår ut, noe den gjør bare ungen leer på en arm, og er et helt lysorkester selv når det ikke skjer noe. Vi tenkte bruke denne på babyen som kommer, og den rører seg jo ikke like mye som en toåring, men allikevel... Har dessuten kortere rekkevidde, og vet ikke om den holder hvis vi vil ut i hagen eller innom naboen el.l. Vet ikke hvordan disse tingene er med superNova? Anbefaler Phillipsen, men det er mange typer så sjekk at du kjøper en med alt du vil ha!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå