Gå til innhold

Bakvendt-party :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hørtes kjempegøy ut. Gjestene kommer med klærne bakvendt på, dekke på under bordet, ballonger på gulvet istedet for i taket...........hehe

Kanskje litt uforståelig for en 5-åring, men kanskje om 4-5 år??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi hadde bakvendtland fest til 6 års dagen til sønnen min.Kjempegøy! Alle hadde klærne feil vei.Vi hadde pizza i glassene og brus i tallerken(dype)

Hadde lakris konkurranse hvor vi startet med seigmannen og avsluttet med snora.Alle gavene måtte åpnes bak på ryggen.Ballonger på gulvet osv Populært ja!

Skrevet

Jeg jobbet en periode i bamseklubben og der hadde vi bakvendtfest. Var beregnet på barn fra 4-7år og de aller fleste synes det var kjempestas!

 

Der møtte jo alle opp i vårt bamsehus i sine bamse t-skjorter og capser. Sammen snudde vi capser og t-skjorter rundt før vi gikk baklengs til restauranten hvor festen skulle være. Vi hadde på forhånd blåst opp masse ballonger osv...:) På restauranten spiste vi først dessert (is). Så mye man måtte ønske. Etter dette fikk alle servert spaghetti med kjøttsaus og denne skulle inntas med hendene.... Klinet skulle man tørke av seg på t-skjorta (ikke alle foreldre likte dette, men for ungene var det stas...)!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...