Jente 2 år, gravid igjen:) Skrevet 5. februar 2009 #1 Skrevet 5. februar 2009 HURRA!! Hadde en SA i nov 08. I dag tok jeg en test fordi jeg føler meg gravid igjen! 1 dag før IKM, og den er positiv!!!! Har flere symptomer enn sist og sterkere test! Håper nå bare på at den lille spiren sitter godt denne gangen:o) Måtte bare fortelle det til noen:o)
☠Diamanda Galas☠ Skrevet 5. februar 2009 #2 Skrevet 5. februar 2009 gratulerer, og velkommen tilbake hit;-) flott at du har både sterkere test og symptomer, da er nok alt i skjønneste orden;-) jeg er selv 11+0 idag, og hadde en ma/sa i aug...den gangen var jeg ikke kvalm( var det med nr 1), men denne gangen har kvalmen vært sterkt representert..ugh
Jente 2 år, gravid igjen:) Skrevet 6. februar 2009 Forfatter #4 Skrevet 6. februar 2009 Tusen takk:o) Klarer liksom ikke glede meg ennå, siden det gikk galt sist. Men siden jeg har flere symptomer nå tenker jeg at det er større sannsynlighet for at spiren sitter denne gangen. Og jeg tok en ny test i dag og den var litt sterkere enn i går:o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå