Mockanin Skrevet 5. februar 2009 #1 Skrevet 5. februar 2009 Drar til København med DFDS i dag og lurer på dette med transport inn til sentrum. Har hørt at det går buss, er dette en buss som er for folk som kommer med båten eller er det rutebuss? Tips til hva jeg evt. bør handle på båten eller i København mottas med stor takk. Skal ikke handle kvota mi for å si det sånn, har mere enn nok alkohol i skapet. Kan jo si at jeg har en sønn på 3 år og en på 13,5 år.
Gulosten™ Skrevet 5. februar 2009 #2 Skrevet 5. februar 2009 Ja det går shuttlebuss rett utenfor båten. Kan hende du må vente litt, så hvis du skynder deg av båten nesten før den legger til kai så kanskje du rekker den første. Denne koster ingenting. Når du går av kommer du nesten rett inn i et stort kjøpesenter, litt dyrt men fantastisk På baksiden av dette senteret ligger en lang og flott handlegate, husker ikke hva noen av disse heter egentlig.... Hehe.
Mockanin Skrevet 5. februar 2009 Forfatter #3 Skrevet 5. februar 2009 Tusen takk for svar. Da blir det København i morgen :-) Gleeeeder meg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå