Gjest mamma'n t go'guttene Skrevet 4. februar 2009 #1 Skrevet 4. februar 2009 Vurderer å være hjemme med minsten et år til (til han blir 2), men det går hvertfall ikke uten kontantstøtte..Det jeg er litt redd for er at samme regjering eller noen andre som kommer i regjering og er i mot kontantstøtta regjerer fra høsten av og fjerner den fra januar 2010...Da er det jo midt i barnehageåret så det blir vrient å få plass, pluss at jeg antakelig ikke får jobb da siden jeg er lærer.. Kan jeg satse på at den ikke blir borte midt i barnehageåret? De er vel ikke SÅ dumme og sleipe selvom de er politikere? hehe..
klg,2 boys now:) Skrevet 4. februar 2009 #2 Skrevet 4. februar 2009 vet du hvor mye den er på nå?trodde den allerde var tatt bort
Gjest mamma'n t go'guttene Skrevet 4. februar 2009 #3 Skrevet 4. februar 2009 Det står på NAV at den er på 3300 kr (ca, husker ikke nøyaktig på krona) hvis barnet ikke er i bhg i det hele tatt..mindre ved redusert plass..se på NAV.no.. Regner med de ville oppdatert om det ikke fins lenger..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå