Anonym bruker Skrevet 4. februar 2009 #1 Skrevet 4. februar 2009 Hadde det vært ok for dere om deres samboer møtte en venninne bak deres rygg i flere mnd? Det er ikke snakk om utroskap, men møter, tlf samtaler og fortrolige samtaler med hverandre, uten å si noe til meg om det, og i tillegg juge og nekte for det når jeg konfronterer dem med dette. Dette er noe jeg ikke aksepterer, ville bare høre hva andre mener om dette, denne damen det gjelder mener hun ikke har gjort noe galt.
Anonym bruker Skrevet 4. februar 2009 #2 Skrevet 4. februar 2009 ikke utroskap?? hvordan vet du det? å dessuten er det ikke bare penetrering som er utroskap! vist det er så uskyldig, hvorfor holde det hemmelig?? tenk litt!
Anonym bruker Skrevet 4. februar 2009 #3 Skrevet 4. februar 2009 Hadde ikke likt det fordi at de hadde skjult det.. Hadde de vært venner åpenlyst hadde det vært greit. Hvorfor skal de egentlig skjule det, vis de bare er venner?!
Anonym bruker Skrevet 4. februar 2009 #4 Skrevet 4. februar 2009 Jeg er helt enig med dere. For meg er dette akkurat det samme som utroskap, bare uten sex. Samboer og denne damen, mener jeg overreagerer med å bli sur, men det syntes ikke jeg. Min tillit til han er brutt, noe som jeg mener er det viktigste i et forhold. Dette var hemmelig fordi denne damen hadde noe å snakke med min samboer om som ingen andre skulle vite. Jeg mener at min samboer ikke burde godtatt dette når han måtte holde det hemmelig for meg. Han mener jeg ikke klarer å sette meg inn i hans situasjon.
Anonym bruker Skrevet 4. februar 2009 #5 Skrevet 4. februar 2009 Anonym 12:04, er meg HI (glemte å skrive det)
Anonym bruker Skrevet 4. februar 2009 #7 Skrevet 4. februar 2009 En ting å holde innholdet i samtalen hemmelig, en annen ting er å holde selve møtet hemmelig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå