*Rutletutt* Skrevet 3. februar 2009 #1 Skrevet 3. februar 2009 .... http://www.abcnyheter.no/node/82932 Trodde det var bra man fikk flere barn, jeg...vi må jo ha noen til å ta vare på oss når vi blir gamle...eller har jeg misforstått helt?
TurboPrinsessen:-) Skrevet 3. februar 2009 #2 Skrevet 3. februar 2009 La ut samme link for litt siden selv. Tror han er bitter fordi han ikke kan få barn selv.. hehe.. Det sies at den hvite rase vil dø ut om få tiår, nettopp fordi vi føder så få barn, hvertfall i forhold til den mørke rase som føder mange.. Er det noe i det?
~sjiraff~ Skrevet 3. februar 2009 #3 Skrevet 3. februar 2009 Det er vel ikke akkurat noen hemmelighet at jorden er overbefolket og at miljømessig burde vi heller ta oss av de barna som allerede er her fremfor å lage nye?
Gjest -<<- Skrevet 3. februar 2009 #4 Skrevet 3. februar 2009 Det som blir sagt er at det er miljøskadelig. Det er det jo. Få ting som er så lite bra for miljøet som mennesker i i-land... norske bleiebarn lager mer søppel før de fyller to enn en gjennomsnittlig afrikaner gjør hele livet.
Mom2Two Skrevet 3. februar 2009 #5 Skrevet 3. februar 2009 Jeg skrev et innlegg om dette for ikke altfor lenge siden. Jeg synes i hvert fall det er en faktor som må opp til diskusjon.
mamman_til _♥♥♥♥♥ Skrevet 3. februar 2009 #6 Skrevet 3. februar 2009 mulig det.. men har ikke fnugg av dårlig samvittighet for at jeg har vært så "uansvarlig" å sette 5 barn til verden!!
Curry Skrevet 3. februar 2009 #7 Skrevet 3. februar 2009 Jeg skal ikke ha flere enn de to jeg har iallefall. Tenk deg for et berg av søppel,forbruk av mat og varer vi driver med her i Vesten.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå