mollemor-79 skal prøve ivf:) Skrevet 3. februar 2009 #1 Skrevet 3. februar 2009 Viste seg på ultralyden at fosteret var blødd ut.Så i natt har jeg hatt en utskrapning. Har virkelig ikke vært så dårlig form på lenge.Jeg har vridd meg i smerter i hele natt,blødd og ropt på smertestillende hele tiden. Tilslutt satte de en sprøyte i skinka mi så ble jeg bare borte og sov i mange timer. Nå er jeg endelig hjemme igjen,og jeg har så mye smerter i magan og spyr som en gris og blodsukkeret er helt på styr nå.Klarer ikke å kontrollere det.Så da kom jeg til 7+1. Men fosteret har jeg nok blødd ut 14 jan for da skulle jeg egentlig ha mensen.Blødde da,men det ga seg dagen etter og noen dager senere fikk jeg 4 pos.tester. Har ikke følt meg gravid som jeg har skrevet her før,så det murra jo i bakhodet at det var noe galt. Så i grunn er jeg glad det skjedde så fort da.Sist gikk jeg 21 uker før det var slutt. Nei nå må jeg legge meg igjen.Er så sliten.Skriver mer seinere.
☆Meg og lille snuppis+knerten☆ Skrevet 3. februar 2009 #2 Skrevet 3. februar 2009 Å nei - mollemor-79!!! Noe så ufattelig trist!!! Jeg føler virkelig med deg!!! Ta godt vare på deg selv nå, så håper jeg dere får det til ved en senere anledning og at det går bra!!! Ønsker deg riktig, riktig god bedring og lykke til videre!!! Stooooor varm trøsteklem fra
Heidi <3 Skrevet 3. februar 2009 #3 Skrevet 3. februar 2009 uff stakkars deg, høres ikke noe bra ut, og så trist da.. føler virkelig med deg!! håpe du kommer deg ganske fort og alt må lykkes for dere neste gang.. krydser fingrene for deg!! stort tøsteklem fra meg!
☠Diamanda Galas☠ Skrevet 3. februar 2009 #4 Skrevet 3. februar 2009 ånei, mollemor;-( det var trist å høre...ble litt bekymret når vi ikke hørte noe etter ul... håper kroppen din kommer fort i gjenge igjen, og at smertene gir seg snart.. stor klem fra meg, og lykke til videre!
Gjest Skrevet 3. februar 2009 #5 Skrevet 3. februar 2009 Huff, så trist å høre!!! Jeg mista også i går, men var bare i 5. uke, så slipper antagelig utskrapning. Vi får bare svelge skuffelsen og prøve på ny frisk! Lykkel til videre!
Egget/pfeew med lille nurk Skrevet 3. februar 2009 #6 Skrevet 3. februar 2009 Åååå....det var trist å høre mollemor!! Håper du kan trøste deg med at du kan bli gravid i hvert fall...og at det sikkert klaffer snart igjen, og da sitter nok spiren skal du se
mollemor-79 skal prøve ivf:) Skrevet 3. februar 2009 Forfatter #7 Skrevet 3. februar 2009 Takk for det.Fått beskjed om å vente 2 mnd før vi prøver på nytt og det tror jeg er veldig lurt. Nå er jeg så dårlig form og jeg trenger og få regulert blodsukkeret skikkelig. Får håpe vi lykkes neste gang da. Så leit for deg også da Be-Bop-A-Lula.Håper du slipper utskrapning og at dere vil lykkes neste gang.
Mikkemafian Skrevet 3. februar 2009 #8 Skrevet 3. februar 2009 Huff så leit, mollemor.. Det er virkelig ikke lett med disse bebisene, nei... Ta vare på dere selv, nå.. Det trengs når en opplever sånt. Trøsteklem til deg!!
Zeke Skrevet 3. februar 2009 #9 Skrevet 3. februar 2009 Uff det var trist å høre, virklig bedre lykke til neste gang. Ønsker deg alt godt vidre. ja utskra. er ikke godt det kjennes ut som en lastebil står oppå magen, veære en en fødsel. Ønsker deg alt god neste gang å bare vent det blir deres tur snart skal du se
Gjest Skrevet 3. februar 2009 #10 Skrevet 3. februar 2009 Kjære mollemor! Uff, det var trist å lese at du har mistet igjen:-( Lykke til videre, og ta godt vare på hverandre! Jeg håper dere lykkes snart med en spire som sitter i 9 mnd. Mange varme tanker og klemmer fra meg
mollemor-79 skal prøve ivf:) Skrevet 3. februar 2009 Forfatter #11 Skrevet 3. februar 2009 Takk for det.Ja håper vi en dag endelig kan klare å få oss en baby til. Ønsker jo ikke at datteren våres skal bli enebarn heller. Skal i allefall slappe av nå og så skal jeg ta meg en paralgin forte som jeg skal sove på i natt. Lykke til videre for dere alle sammen.
fødeklar lillegull 13.09.09 Skrevet 3. februar 2009 #12 Skrevet 3. februar 2009 Uff så trist!!!! Tenker på deg, og masse lykke til med å bli gravid igjen. Klemm
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå