1 gutt nov-08+2 små august-11 Skrevet 2. februar 2009 #1 Skrevet 2. februar 2009 Satte inn hormonspiral sist mandag og nå har mini fått skikkelig utslett i ansiktet og på armene. er det hormonene som gjør det? har også blitt veldig sur å leve me og takler ikke så mye som før jeg satte den inn. håper på svar;)
TurboPrinsessen:-) Skrevet 2. februar 2009 #3 Skrevet 2. februar 2009 Tror ikke det er så mye hormoner i den spiralen at det skal gi noen bivirkninger til barnet.. Kan det være noe annet du har spist?
1 gutt nov-08+2 små august-11 Skrevet 2. februar 2009 Forfatter #4 Skrevet 2. februar 2009 har rett og slett ikke peiling, denne uka har jeg spist omtrent det jeg alltid har spist og han har ikke reagert på det før
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå