Gå til innhold

Når kan jeg forvente mensen tilbake etter en SA?


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg begynte å blø 31.12.08...da var jeg ca 7 uker på vei,men mistet altså da...ikke fått TR enda,men skulle egentlig hatt det tirsdag eller onsdag forrige uke..vet jo at det kan bli litt surr etter en SA, men de av dere som har hatt dette,når har dere fått tilbake mensen? har tatt ett par grav tester(strimler fra billigetester) men de har vært negative..så da er jeg vel ikke gravid,men da kunne jeg så ønske at mensen ihvertfall kunne komme når den skal. skal begynne på dobbel pergo kur når jeg får TR igjen nå også,og vil så gjerne komme i gang med det!

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei! Jeg fikk mensen igjen nøyaktig 4 uker etter utskraping etter sa. Legen fortalte meg at mensen forventes 4-6 uker etter blødning.. Så da har du jo en uke til å gå på innenfor "normalen"..Lykke til!

Skrevet

ja da får jeg vente en uke og se..får jeg ikke TR, får jeg ta en test igjen fra CB tror jeg,og eventuelt ringe gyn igjen. kunne så ønske at jeg var gravid igjen,men testene er jo negative,så er vel ikke det.

takk for svar:)

Skrevet

fikk den etter 40 dager...vanlig syklus 28-30dager...

Skrevet

såpass ja..ja da får jeg jo bare smøre meg med tålmodighet da...

takk for svar:)

Skrevet

Fikk den etter 5 uker.Har normal syklus ellers.

Skrevet

fortsatt ikke noe TR her,så nå må jeg nok bare være veldig tålmodig virker det som;) og det er så kjedelig....!

Skrevet

Det tok 7 uker hos meg. Og en jeg kjenner måtte også vente i 7 uker. Kanskje lurt å følge med på tegn til EL? Da vet du når du skal få TR (14 dager etter EL).

Skrevet

men jeg er ganske sikker på at jeg hadde EL rundt den 13.-14. januar skjønner du..hadde litt vondt i magen da og tok EL tester.derfor jeg også mener at jeg skulle hatt TR uka som var...men de grav testene jeg har tatt har vært med strimler fra billige tester. nå har jeg ikke tatt de på noen dager da. men får jeg ikke mensen i løpet av uken,skal jeg kjøpe test fra apoteket.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...