Gå til innhold

Ang. denne nesesugeren.


Gleder_oss m. komplett familie

Anbefalte innlegg

Skrevet

Da har vi fått kjøpt oss denne, men lurer på et par ting!

 

Jeg har en 6 mnd. baby og hun blir bananas når jeg skal stikke denne inn i nesen hennes. Må faktisk få hjelp av samboer til å holde hodet hennes. Synes nesten det blir litt brutalt.. Hvor gjør dere dette?

 

Hvor langt opp stikker dere "slangen"?

 

Hvordan rengjør dere den?

 

Fikk desverre kastet esken..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lillemor var likedan. Vi mått nesten være to. Hadde henne liggende på stellebordet mens mannen holdt armene og hodet. Hadde ikke slangen langt opp nei. Bare like inn i neseboret. Holdt for nesen slik at det ble tett rundt og tett i det andre neseboret, ellers virket det ikke.

Etterpå skyllet jeg den i glovarmt vann, nesten kokende. Sugde opp varmt vann og sprutet ut igjen. Turte ikke koke den.

Enig i at det er litt brutalt, men så klarer de jo å puste etterpå da.

Skrevet

samme som mormor tralle tone troll.

Skrevet

Takk for din tilbakemelding :-)

 

Har ikke holdt for nesa, så det må jeg absolutt prøve neste gang. Har nemlig slitt litt for å få det ordentlig til!

Skrevet

drypp morsmelk i nesa. da går det superlett ut.

Skrevet

hvis det er den nesesugeren som du faktisk suger ut med din egen pust, så er det et sånt filter inni (så du ikke skal få snørret i munnen), og de må skiftes ut ofte.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...