Gå til innhold

Noen som trener på elixia?


Anbefalte innlegg

Skrevet

hvilke timer i sal er dere med på?

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Anbefaler heller sats fremfor Elexia... Da sports club skiftet til elexia ble de grove priser gitt... Mitt medlemskap var på 200 kr mnd.. plutselig ble det til 499 i mnd.. neitakk... da skiftet jeg til sats å er strålende fornøyd med det..

 

elexia er genialt for dere som trener MYE slik at dere får utbytte av pengene deres... men om du trener 2 ganger i uken.. blir det bare dyrt.. i tillegg koster det jo ektra på forskjellige aktiviteter som før var ikl. i medlemskapet..

 

off boikott elexia... prisene passer bedre for store byer... ikke for små tett steder rundt forbi

Skrevet

elsker elixia..kjempegode timer og profft.. sats er kjedelig!!

går på bosu, total, yoga og sykkel. og nye corebar er helt supert!!

 

 

Skrevet

Elixia har mange forskjellige timer å tilby. For gravide så synes jeg det er fint med xycling, aerobic, total u/hopp og pilates. Prøver å holde intensiteten litt lavere nå enn ellers, ellers trener jeg nesten som før. Det kommer litt an på deg selv også. Hvor langt du er på vei, og om du har noen bekkenplager.

 

Ang. pris, så det var nevnt over her, så får man etter min mening hva man betaler for. Man kan kjøpe en billig genser, eller en dyrere en... Trening er som alle andre produkter, men er man bare ute etter en tredemølle og tilfeldig spinning-time kan man jo velge kun ut fra pris.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...