~sjiraff~ Skrevet 1. februar 2009 #1 Skrevet 1. februar 2009 Kjøttkaker og fårikål Ertesuppe, kaviar Kokken spiller på gitar Potetene koker Barna de roper Ooooo yeah babe!! Her har 4 åringen helt dilla, og synger av full hals på tredje døgnet..
Gjest Skrevet 1. februar 2009 #2 Skrevet 1. februar 2009 hehehe.....de er herlige ikke sant? Har ei på 3 1/2år som synger: Det var en gang 3 små fisk, som ente sine dager i en fiskehandler disk, og de svømte og de svømte og de svømte rundt! Fooooooor deres mooooor hadde sagt at svømming var sunt Bob-bob-derri-derri-bob bob suuuub Fantastisk flink synes jeg de små er, imponert.
prekæs Skrevet 1. februar 2009 #3 Skrevet 1. februar 2009 Min sitter på kjøkkenet og trommer med to blyanter og er Lars Ulrich i Mettalica. Og synger mettalicasanger med "hjalmarengelsk" Han har en storesøster som har utdannet han på mettlica, og har lært seg flere melodier og navnet på bandmedlemmene. Og nå ønsker han seg t skjorte med dødningskaller:S
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå