Anonym bruker Skrevet 28. januar 2009 #1 Skrevet 28. januar 2009 "Elsker deg jenta mi/gutten min! Sitter og tenker på hva som skal stå, og begge syntes dette høres fint ut:-)
Gjest Odin ♥ Tiril_min♥ Skrevet 28. januar 2009 #2 Skrevet 28. januar 2009 Kjempe flott:) er jo dere som bestemmer det, så ta det som høres riktig ut i deres ører:) Vi skal ha i min: Bjørnen din for alltid (dato) i hans: pusen din for alltid(dato)
Anonym bruker Skrevet 28. januar 2009 #3 Skrevet 28. januar 2009 Det syntes jeg var fint også:-) Han pleier å si "elsker deg jenta mi", og jeg sier "gutten min", så derfor vår tekst:-) HI
Turbojenta og lillesøster Skrevet 30. januar 2009 #4 Skrevet 30. januar 2009 Koselig tekst Jeg ville hørt med gullsmeden om det er mulig å få så lang inskripsjon. Vi har fra før og ville ha inn bryllupsdatoen bak også, det fikk vi ikke lov til, ble for langt Har ikke spesielt lange navn heller. Så nå må jeg vri hodet mitt.
Anonym bruker Skrevet 31. januar 2009 #5 Skrevet 31. januar 2009 Oj, det har jeg ikke tenkt på! Selvfølgelig har det noe å si, takk for opplysningen! HI
Turbojenta og lillesøster Skrevet 31. januar 2009 #6 Skrevet 31. januar 2009 Hehe nei jeg tenkte heller ikke på dette som noe problem helt til hun sa nei Hun så på ringen og sa at eneste grunnen til at det ble for langt var fordi vi måtte ha plass til det 585 merket som viser at det er ekte gull. Jeg sa til hun at det ikke var så farlig for oss å ha det der, vi veit jo at det er hvitt gull selv, men det hjalp visst heller ikke
Anonym bruker Skrevet 31. januar 2009 #7 Skrevet 31. januar 2009 Nå har vi bestilt ringene:-D Kjempe fine er de, gleder meg sånn til å ha de på fingeren!!!! Teksten ble: "Elsker deg jenta mi/gutten min" så bryllupsdato. Vi er veldig fornøyde med det, spurte ikke engang om vi hadde plass til navnet vårt også. Vi vet jo hvem vi gifter oss med, hva vi heter, hihi.....:-D HI
maleen Skrevet 31. januar 2009 #8 Skrevet 31. januar 2009 Vi har tekst utenpå og inni ringen vi da!. Inni står det navn <3 navn pluss dato. Uten på står første strofe i refrenget til sangen vår.
Songbride ♥Jente-2009♥2011♥ Skrevet 1. februar 2009 #9 Skrevet 1. februar 2009 Så stilige valg dere har da! Vi ville ha det litt tradisjonelt i bryllupsringene, så ble bare "Din *navn* og så bryllupsdato", men i forlovelsesringene hadde vi " Yours to be & *forlovelsesdato*". Morsomt å ha noe som passer til en selv:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå