Hippiopp Skrevet 27. januar 2009 #1 Skrevet 27. januar 2009 Jeg har fått et skriv fra sykehuset at jeg må ha med disse nettingtrusene selv. Bor i Oslo, og har vært i utallige mange apoteker. Finner ikke noen som har dette. Er det noen av dere som har kjøpt dette i Oslo. Kan dere i såfall fortelle meg hvilket apotek som har dette? Er litt lei av å trave rundt å spør etter nettingtruser i uke 36 kjenner jeg...=)
Hakkamella Skrevet 28. januar 2009 #2 Skrevet 28. januar 2009 Foreslår du tar en ringerunde til diverse bandasjister (medisinsk utstyrsbutikker) i Oslo. Og til fler apoteker. Hvis ikke noen kan svare deg så ring føden og spør spesifikt hvor du skal få tak i dem.
Faylinn Skrevet 28. januar 2009 #3 Skrevet 28. januar 2009 Hvilke sykehus er dette? Høres jo helt sprøtt ut. Trenger ikke ha med dette på Ahus i vært fall. Hvis det er sant så må jo sykehuset kunne si deg hvor du skal kjøpe det.
venter enda en babygutt Skrevet 28. januar 2009 #4 Skrevet 28. januar 2009 Jeg brukte ikke nettintruser sist, men vanlige litt store, dvs ikke string så at bind sitter godt. Dersom du absolutt må ha netting ville jeg også anbefale at du ringer først, men jeg synes at det er rart at ikke de apotek du vært hos har det. Hør evt med Medicus Plesner ved Løpelabben i sentrum
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå