Gjest Skrevet 27. januar 2009 #1 Skrevet 27. januar 2009 Satt og såg unge mødre,IKKE for å kritisere hun ene(aner ikke hva hun heter),men hun ville ha silikon,troppa opp på lege kontoret i en trang topp. Etter mye amming skule jeg gjerne fiksa litt jeg også, har tatt loff testen (blyant) testen. Tør ikke gå i trange topper pga jeg føler de er litt inn skrumpa.Går du i trange topper?
ApriIbaby Skrevet 27. januar 2009 #2 Skrevet 27. januar 2009 Kunne ikke aflt meg inn - men det er nest pga magen*blubb*
Dronningen! Skrevet 27. januar 2009 #3 Skrevet 27. januar 2009 Ja det gjør jeg men puppene mine har heller blitt større enn før barneproduksjon:o)
(S)TinkerBelle <3 Skrevet 27. januar 2009 #4 Skrevet 27. januar 2009 ja det gjør jeg da, men passer på å ha singlett under fordi jeg synes det er så stygt med homer simpson navle som synes gjennom t-shirten. haha. har du ikke bh under da? bra undertøy er undervurdert..
cherry coke Skrevet 27. januar 2009 #5 Skrevet 27. januar 2009 Ja, men ikke supertrange som presser inn puppene. Og jeg er også avhengig å ha en singlett under, gjerne en som strammer litt over magen=)
Gjest Skrevet 27. januar 2009 #6 Skrevet 27. januar 2009 Jeg bruker bh med push up.haha men føler meg ikke fin i trange topper.Tenkte bare hvordan klarer hun å gå i en slik topp når hun føler seg så misfornøyd.(slik jeg føler meg) hun på tv.
(S)TinkerBelle <3 Skrevet 27. januar 2009 #7 Skrevet 27. januar 2009 haha. jeg går heller ikke med sånne puppepressetopper eller sånne som presser de opp og opp til haka. hahahaha.
Shabby Cheap Chic Skrevet 27. januar 2009 #8 Skrevet 27. januar 2009 Ja men ikke åletrange da.. Har alltid gått med ettersittende topper... Men så har jeg ikke store pupper å klemme opp så alle og enhver kan se på de.. haha..
erteposen + 4 Skrevet 27. januar 2009 #9 Skrevet 27. januar 2009 Har en del topper som er trange ja. Puppene mine har ikke forandret seg noe særlig etter to ammebarn. Har jo bh til å holde de litt oppe:) En god bh gjør jo susen om en føler seg skrumpa. For de fleste av oss er vel mange det store problemet
(S)TinkerBelle <3 Skrevet 27. januar 2009 #10 Skrevet 27. januar 2009 kanskje hun ville vise legen hvor ille det så ut? ;p
Gjest Skrevet 27. januar 2009 #11 Skrevet 27. januar 2009 hvorfor skulle jeg det ?? gidder jo ikke og se ut som ei surra skinkesteik !!!!!!!!!!
Gjest Skrevet 27. januar 2009 #12 Skrevet 27. januar 2009 Nå har jeg ikke sett episoden du refererer til, men kan si at jeg går som regel med ettersittende topper, alltid svarte (slankende!) og alltid med trekvart erm. Det eneste jeg eksperimenterer med er utrigningen, og da mener jeg ikke dybden, men formen. Firkantet, rund, v... etc. Det er ikke puppene mine som er problemet, heller kenguruposen og håndtakene som dukket opp etter første svangerskapet og som ikke forsvinner! :o/
*Bluberrypai*og 3 prinsesser=) Skrevet 27. januar 2009 #13 Skrevet 27. januar 2009 Jepp;) føler meg ikke vel i 'løse' topper, føler jeg ikke får noen form på kroppen da
OsloMor Skrevet 27. januar 2009 #15 Skrevet 27. januar 2009 Ja, men har i likhet med andre her singlet under;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå