Gå til innhold

svangerskapskvalme eller omgangsyke?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har IKM om 3-4 dager, og har siden lørdag, altså i fire dager nå vært veldig kvalm. Først trodde jeg det var omgangsyke, men jeg har enda ikke hatt verken oppkast eller diare- er kun kvalm!

Noen som vet om det går ann å kjenne forskjell på svangerskapskvalme og omgangsyke? Å er det mulig at svangerskapskvalmen kommer så tidlig?

Føler meg i tillegg til kvalmen veldig sulten, og at små, hyppige måltider hjelper litt mot kvalmen.

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ble to like innlegg det gitt:) Trodde ikke det første ble lagret!

Skrevet

Hei du, jeg har hatt det helt likt. Har vært kvalm fra mandag og har ikm 29ende. Jeg slet med kvalme i mitt forrige svangerskap, og det var heftigere, men da var jeg også 5 uker på vei, noe jeg jo ikke kan være nå, men jeg tror nok desverre at dette er noe som "går". Man får det ikke helt slik at man spyr, men alikevel blir man kvalm, men husk, jeg VET jo ikke :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...