Anonym bruker Skrevet 26. januar 2009 #1 Skrevet 26. januar 2009 Fordi jeg ennå ikke vet hva jeg vil med livet mitt. Er gift, har to barn og bytter jobb ofte, og like ofte prøver jeg nye studier. Ingenting som har passet meg ennå. Er 23 år. Er jeg unormal?
Anonym bruker Skrevet 26. januar 2009 #2 Skrevet 26. januar 2009 Om du er unormal vet jeg ikke, men sansynligvis er du temmelig brtskjemt. Du kan ikke forvente at du finner en jobb eller en utdanning som er morsom hele tiden og som du altid går til med glede. Bli voksen og gjør ferdig det du starter på, selv om det ikke er gøy hele tiden.
Chris Cullen Skrevet 26. januar 2009 #3 Skrevet 26. januar 2009 jeg er snart 22 og aner ikke hva jeg skal bli. prøvde BI, men sluttet fordi det var ikke skolen for meg. foreldrene mine ble skuffet og veldig bekymret når jeg i tillegg ble gravid. men herregud, du er da ung og har hele livet foran deg. er jo helt idiotisk og studere noe i 3-5 år for og så ikke ville jobbe med det. ta den tiden du trenger og finn ut hva du virkelig vil gjøre. jeg har ikke tenkt til og begynne før jeg er sikker i hvertfall. og hvis du bytter jobb ofte, så får du i hvertfall ulike erfaringer da. da hvet du hva du i hvertfall IKKE skal bli. hehe lykke til
Gjest Skrevet 26. januar 2009 #4 Skrevet 26. januar 2009 du jobber hvertfall det er positivt. å du krever litt ut av livet med å være kresen i hva du gir deg ut på hvorfor skal en være i en jobb som en får nedsatt livskvalitet ut av når en kan jobbe med noe annet du finner nok ut av det
Anonym bruker Skrevet 26. januar 2009 #5 Skrevet 26. januar 2009 vet du ikke hva du vil bli?? Vel jeg kan hjelpe deg litt jeg.. du er kvinne du er mamma du er kone du er kokk (hvis ikke mannen din tar den delen hver dag) du må lære at en jobb ikke definerer hvem du er.. bare hva du betaler regningene dine med!!! Jeg for min del er utdannet både grafisk designer og lærer.. men velger å være mamma på fulltid for mine tre, snart fire barn!! I mange land er det også en definisjon på å være vellykket!! Det er bare her i landet at man "bare" er mamma!!! og du er fortsatt ung!!! slapp av, nyt livet og finn ut av hvem du er og hva du liker..så finner du nok ut av hva du vil jobbe med siden!! i mellomtiden fortsetter du slik du gjør.. det er jo du som må leve ditt liv, så lever mammaen din sitt liv!! rett og slett
Anonym bruker Skrevet 26. januar 2009 #6 Skrevet 26. januar 2009 glemte jo å si at du også er fredsmegler siden morsrollen ofte er det også!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå