Gjest Skrevet 25. januar 2009 #1 Skrevet 25. januar 2009 Så Spellemannsprisen vi...Å her ble det jo både romper og mere til =) Ene jenta satt å bare gapa...Hun ble veldig betenkt og spurte masse.Jeg ler når jeg tenker på det ;o) Hun viste en ting,ikke skulle hun bli teatermann,og ikke skulle hun noen gang på tv.For hun ville ikke bli slik en raring. hehe =) Å jeg ler enda mer når jeg tenker på samme program,bare at det var for mange år siden.Litt mer stivt da ja ;o) Jaja,hun fikk da sove selv om hun ble totalt sjokka ;o)
Attpåklatten :-)™ Skrevet 25. januar 2009 #2 Skrevet 25. januar 2009 Hihi artig:-) Og tenke seg til hvordan den eldre garde reagerer når de ser dette!!!
mamma søker barn-har fått 2 Skrevet 27. januar 2009 #3 Skrevet 27. januar 2009 Må bare få si at jeg synes Spellemannsprisen har tapt seg jeg da.... Synes de kunne spart seg nettoen, jeg forstod i hvertfall i poenget med det. Men så har jeg blitt gammel også da:-)) Forstår godt at jenta ikke vil bli skuespiller eller komme på tv, om kriteriene er å stille splitter naken på scenen:-))
Superlis Skrevet 27. januar 2009 #4 Skrevet 27. januar 2009 ikke at jeg er spesielt prippen, men slutter meg til at dette passet seg ikke helt. Synes at noe kan være litt stilfullt, at noen program kan være for hele familien...ikke det at det er "feil"og se nakne mennesker, men blir liksom feil blandt dresskledde mennesker på en prisutdeling. Snøft, så fikk jeg sagt det også)
Attpåklatten :-)™ Skrevet 27. januar 2009 #5 Skrevet 27. januar 2009 Hihi, der minnet du meg på en artig serie som gikk med Øystein og jeg for noen år siden:-) "Det er me som e Bakstadgutane. Me e ikkje så gla i offentlege bad me. Det e ikkje fordi me ikkje likar å sjå andres nakne kroppar, men me e no ikkje så gla i å sjå våre eigne." Hihihihi..........:-)
Gjest Skrevet 27. januar 2009 #7 Skrevet 27. januar 2009 Hadde aldri latt ho se det hadde jeg vist hva som kom.Men siden et viss band fra nord var nominert måtte hun se det. Jeg syns å det har tapt seg. Før var det gøy å se,nå bare flaut. Flaut på deres vegne.. Det var ikke slik da jeg var ung nei.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå