4barns mor Skrevet 25. januar 2009 #1 Skrevet 25. januar 2009 Er 5 uker i dag, og kan ikke si jeg er særlig kvalm lenger. Er fortsatt veldig trøtt, har menslignende smerter nederst i magen ( som jeg har hatt hele tiden) og har ømme pupper. Fler som har opplevd dette?
Ønskenurk i magen-har født:-D Skrevet 25. januar 2009 #2 Skrevet 25. januar 2009 Hei:-) Jeg er ca.6 uker nå. Hadde sterkere symptomer når jeg var 5 uker enn det jeg har nå. Fortsatt ømme pupper, men ikke like mye det heller...kvalm, joda, men er det fordi jeg er sulten??? Er veldig trøtt da...men merker lissom ikke noe mer. Skal ikke til legen før 11.feb, da er jeg 8+3. Syns det er så lenge til, og tenker nok velig på at det ikke er noe liv der inne. Mista en gang tidligere, da var jeg bare 4+4 ca...men som venninna mi sier: så lenge det ikke er noen blødning, må du man bare tenke at det er liv... Syns det er vanskelig jeg...finner du ut noe om det her, om det å "miste" symptomene litt har noe med spontanabort å gjøre eller ikke. Håper IKKE;-) så vil jeg gjerne vite.. Krysser fingerene for at vi bare er heldige som ikke er dårlige:-) *klem*
4barns mor Skrevet 25. januar 2009 Forfatter #3 Skrevet 25. januar 2009 Snakka med ei venninne av meg, hun var bare kvalm i en uke, og ikke mer. Så det trenger ikke være noe galt. Så lenge vi ikke blør, så tror jeg vi bare skal være glade for at vi ikke er så kvalme.. )
stressless Skrevet 26. januar 2009 #4 Skrevet 26. januar 2009 Jeg var ekstrem kvalm og trøtt fram til ca uke 8. Kunne ikke spise noe, bare sov så fort jeg fikk muligheten osv. Plutselig fra en dag til en annen, ble det borte. Det var virkelig helt jævlig søndag og mandag var jeg som om jeg ikke var gravid lengre...Fikk helt hetta og legen sendte meg på ul og forberedte meg på en SA. Men der inne var det et hjerte som banka og en liten reke som kosa seg så det var vel bare sånn det var Så det er ikke sikkert det er farlig, kanskje man til og med skal være glad for at kvalmen er borte (medførte +2,5 kg på 2 uker da, men men
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå