Little.miss.sunshine&Adrian Skrevet 25. januar 2009 #1 Skrevet 25. januar 2009 Positiv test i dag:-) Har mistet to ganger, så håper vi får baby denne gangen. Tror det:-) Blir spennende og skummelt på samme tid fremover nå. Har termin 10.10.09.
**Baby**number**two** Skrevet 25. januar 2009 #2 Skrevet 25. januar 2009 Gratulerer =) Krysser fingrene for at det går bra for dere denne gange.
Guroen Skrevet 25. januar 2009 #4 Skrevet 25. januar 2009 Gratulerer! Lykke til ) Jeg er faktisk i samme situasjon som deg, dette er 3. gangen i løpet av 9 mnd jeg er gravid. Slitsomt å være konstant redd for at det skal gå galt denne gangen også. Eller klarer du å slappe av?
☆Meg og lille snuppis+knerten☆ Skrevet 25. januar 2009 #5 Skrevet 25. januar 2009 Gratulerer såååå mye!! Krysser fingrene for at spiren sitter denne gangen! Ta godt vare på deg selv =) Klems og lykkønskninger fra
☠Diamanda Galas☠ Skrevet 25. januar 2009 #6 Skrevet 25. januar 2009 gratulerer og velkommen hit;-) krysser også fingrene for at alt går bra denne gangen;-) du får vel tidlig ul, regner jeg med, så du kan bli litt beroliget etterhvert;-) er jo litt mer nervepirrende etter sa'er... lykke til;-)
Little.miss.sunshine&Adrian Skrevet 25. januar 2009 Forfatter #7 Skrevet 25. januar 2009 Takk alle sammen! Jeg håper jeg håper! Guroen: ...å nei da, klarer ikke slappe av. Det er en triller hver gang jeg må på do. Spes siden jeg hadde det jeg tror(håper) var en liten festeblødning:-/ Jeg skal ta kontakt med legen på mandag, de på sykehuset sa jeg skulle komme inn i uke 7 for ultralyd ved neste graviditet. Og det er nå:-) Regner med jeg får tettere oppfølging i starten i alle fall. Hvor langt var du på vei da du mistet? Jeg var 10 og 11 uker.
Guroen Skrevet 25. januar 2009 #8 Skrevet 25. januar 2009 Kjenner meg igjen der ja, det å gå på do er skummelt! På fredagen hadde jeg pittelitt lyserosa utflod på papiret. Det første jeg tenkte var "ikke nå igjen!!". Men har ikke skjedd noe mer. Tror jeg skal ringe legen i morgen, bare for å ha det gjort. Føles bedre... Jeg var 12 uker med første og 9 uker med andre. Guro
Little.miss.sunshine&Adrian Skrevet 26. januar 2009 Forfatter #10 Skrevet 26. januar 2009 Jeg har hatt spotting siden 10 dpo, testet positivt så tidlig som fem dager før ikm! Testene er fortsatt positive, phu... Men det her er forferdelig stressende:-/ Tenker å vente noen dager til for å se om det gir seg. Ringer legen om et par dager tenker jeg. Ikke mye dem får gjort nå likevel. Vet jeg får ultralyd i uke 7 for å se om det er hjerteaktivitet, noe før det er jo ikke vits i. Så....det er bare å gå her og vente da, og håpe;-) For det gjør jeg! Spennende med deg da! Du har jo sett hjerteaktivitet. Stor sjans for at det går bra da:-) Jeg har en sønn fra før, og han blødde jeg så vidt i uke 7 og 12 med, og det gikk jo bra:-) Så det kan gå bra!! Jeg er bare 3+ 5, så jeg håper det er festeblødning eller "liksom mens". Jeg pleier aldri å spotte en uke før forventet mens, så noe rart er det i alle fall. Vi får se:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå