*fortryllende* Skrevet 23. januar 2009 #1 Skrevet 23. januar 2009 Jeg har kjøpt en body som jeg tenkte å gi i gave til pappaen til Liten i magen Tenkte først jeg skulle gi den når vi har kommet gjennom 12.uke. Men nå har han jo bursdag snart også (på bursdagen hans er jeg ca. i 10.uke), så da lurer jeg på om jeg heller skal gi den som en del av bursdagsgaven hans.. Hva ville dere gjort?
Dr. Google Skrevet 23. januar 2009 #3 Skrevet 23. januar 2009 Det hadde jeg gjort Er jo ekstra koselig hvis du slenger med et lite kort til bodyen hvor du skriver f.eks hvor god han er med deg å at han kommer til å bli en kjempe god pappa ol.
*fortryllende* Skrevet 23. januar 2009 Forfatter #4 Skrevet 23. januar 2009 *snufs* Ja, det var en god idé! Står "I <3 my daddy" eller noe på den
Dr. Google Skrevet 23. januar 2009 #5 Skrevet 23. januar 2009 Den har jeg og tror jeg, kjøpte en sånn på cubus for en stund siden Et lite tips er å vaske den på vranga, for jeg vaska den å da ble skrifta veldig stygg :/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå