LOCP Skrevet 23. januar 2009 #1 Skrevet 23. januar 2009 Noen som vet når det er utbetaling denne mnd??
velandre Skrevet 23. januar 2009 #2 Skrevet 23. januar 2009 jeg har fått nå etter kl 16.00 idag! weeeeei:) nordland
Mamman til AM&JS Skrevet 23. januar 2009 #3 Skrevet 23. januar 2009 Jeg får sykepenger da, vet ikke om det har samme utbetalingsdato..men fikk mine i ettermiddag jeg også.. Østfold!!
trillersnart Skrevet 23. januar 2009 #4 Skrevet 23. januar 2009 Jeg har ikke fått. Irriterende altså. Tror det nesten er opp til saksbehandler når du får dem, men regelen er innen slutten av måneden. Skal være glad når jeg får lønn fra arbeidsgiver igjen. Aldri vært borti så mange inkompetente mennesker samlet på ett sted. Og ja jeg har hatt uvanlig mye tull med NAV. Sikkert noen som jobber på Nav som leser dette her, og håper at dere har litt mere orden i papirer og innsikt i jobben deres enn de jeg har vært borti. Frustrerende start på helgen å ikke få penger!
pandabjørn Skrevet 23. januar 2009 #5 Skrevet 23. januar 2009 nå er det ikke utbetaling av sykepenger/foreldrepenger før den 27 januar...ser det er noen heldige som har fått i dag men dere kan ikke forvente å få penger 3 dager før det egentlig er utbetaling! hvert fylke har sine dager de kjører på så alle kan ikke få penger på samme dag!
Blopp1 Skrevet 23. januar 2009 #6 Skrevet 23. januar 2009 Jeg har fått sykepenger i dag............................bor i sør-trøndelag :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå