Anonym bruker Skrevet 23. januar 2009 #1 Skrevet 23. januar 2009 Lurte på å dra hit til sommern. noen som har vært der og kan fortelle llitt om det er et ok sted å dra med barn?
Anonym bruker Skrevet 23. januar 2009 #2 Skrevet 23. januar 2009 En rolig og sjarmerende plass, som absolutt passer for barn. Et lite sentrum, med ikke fullt så mange shopping muligheter, men et koslig sentrum. Fin strand som passer godt til barn, etter min mening.
Anonym bruker Skrevet 23. januar 2009 #3 Skrevet 23. januar 2009 Kan si meg enig i det. Er veldig stille og rolig der:) Varmt vann er det og:)
jeg fant firkløvern Skrevet 24. januar 2009 #4 Skrevet 24. januar 2009 Var der for mange år siden. Det er et barnevennlig og rolig sted.
Anonym bruker Skrevet 24. januar 2009 #5 Skrevet 24. januar 2009 Har vært der 3 ganger og vil så absolutt dra dit igjen
Gjest Skrevet 24. januar 2009 #7 Skrevet 24. januar 2009 Hm, jammen hørtes ikke det kjent ut! Jo, jeg har vært der * Akkurat der vi var på hotell (Jacaranda garden tror jeg det het) var det en strand i nærheten, den stranda var helt gyselig Men ellers, en veldig fin og sjarmerende plass:)
Anonym bruker Skrevet 24. januar 2009 #8 Skrevet 24. januar 2009 så bra, akkurat det vi trenger. har booket på det bamseklubb stedet rett ved havet, satser på at det er bra. :-) Ikke helt tiden for store oppdagelsesferder med tre små barn... så da er jo charter helt ypperlig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå