Gå til innhold

stikninger nederst i magen...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg var ute og gikk en tur idag, da jeg plutselig fikk akutt stikninger nederst i magen. Det var så vondt at jeg måtte stoppe opp og bøye meg fremover. Kom igjen og igjen, frem til jeg var ferdig med å gå tur- da gikk det over. Noen som vet hva dette kan være? Var ihvertfall VELDIG vondt.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har også opplevd det, og kan være at du fikk noen nerver i klem eller noe.. så lenge det går over når du stopper, så er det vel ikke noe farlig..

Skrevet

Jeg har hatt det jeg også. Var å handla mat jeg, så hang over handle vogna:P Var skikkelig vondt, men gikk over når jeg fikk satt meg ned og drikki noe. Er nok som det sies her, noen nerver i klem :)

Skrevet

Takk for svar:-) Jeg spurte jordmor også hva det kunne være. Hun sa at det kunne være jeg kjendte at babyen presset hodet mer på plass der nede- at han la seg mer til rette på en måte. Og det er jo bare et bra tegn:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...