Gå til innhold

Noen frisører som kan svare?


Anbefalte innlegg

Skrevet

sånn dønn ærlig: Den etterbehandlinga frisøren min bruker etter at hun farger håret mitt, et sån skum som virker i 1 min før det skylles ut, er det virkelig verdt nesten 300 kr? Hva skjer om jeg ikke gjør det liksom?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

håret ditt vil falle av... :-P

 

Nei, hvis du ikke gjør det, sparer du 300 kr! Det viktigste for et nyfarget hår, er at det får være i fred i ca 48 timer etterpå. Bruk en god hårkur for glansen sin del.

Skrevet

Skummet gjør samme nytten som en god kur som du heller kan investere 300 kr i og som du har en stund.

Jeg er utdannet frisør, men må ærlig inrømme at det er sjelden jeg bruker frisørprodukter..Mye pga at jeg syntes det er bortkastet bruk av penger når man kan få gode produkter til brøkdel av prisen i vanelig butikk.

Er veldig fan av shwartskopf sin gliss serie..men når jeg sjelden gang skal investere i en ordentlig god frisørbalsam eller kur så kjøper jeg joiko k-pak.

Skrevet

det skummet var sikkert en rørkur, noe vi bruker ofte som etterbehandling. men for at kunden skal betale 300kr for det, skal en sitte ihvertfall 10 min med den under damp, for å få rette virkninga på produktet. Når vi tar en hurtigkur ved vasken på et par minutter, betaler kunden ca 80kr for det.. så jeg vil si den frisøren din tok seg aaalt for godt betalt.

Skrevet

frisør produkter er såpas gode at du trenger ikke bruke mye av det om gangen. er snakk om en 5 kroning lzm. de du får kjøpr i butikker er ikke liker bra å du må bruke mye mere av det.. hos frisøren betaler du 300 kr å den birde holde i noen mnd. det du kjøper på buttikken holder ikke så lenge så sånnsett går det jo opp i opp.. samme som farging hos frisøren eller hjemme farging. hjemmefargins sliter jo mye mere på håret men er billigere så du velger jo da om du vil betale mindre og få dåligere produkter eller betale mere å spare håret ditt =)

Skrevet

Ja, har ikke tenkt å slutte å kjøpe shampo, balsam, kur osv. hos frisøren.

 

Men bare skjønner ikke at å sitte 1 min med noe skum i håret skal koste 300 kr?!?

Skrevet

Det må jo ha vært feil ? trodde du mente at flaska med skummet kostet 300 kr jeg..hmm hun tok seg sykt godt betalt i hvertfall. sikker på at det ikke var noe annet som kosta 300 kr.. hadde aldri betalt 300 kr for det. du skulle nekta =p

Skrevet

Hun tar det samme hver gang. Også i dag.

Skrevet

Da bør det følge med en massasje.... Kjøp heller en hjemmekur :-) Mye større utbytte.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...