Anonym bruker Skrevet 21. januar 2009 #1 Skrevet 21. januar 2009 fordi det er svart oppover veggen på badet, kan man kreve at husvert tar målinger eller kan han nekte?
Anonym bruker Skrevet 21. januar 2009 #2 Skrevet 21. januar 2009 Han kan nekte fordi han kan si at grunnlaget er for tynt. Men, du gir alt for lite info til at det går an å gi et mer konkret svar. Hvor er det svart. Hvor stort er området. Når begynte det? Hvor fort har det utviklet seg? Hva er i nærheten? Dusj? Do? Hva er det på veggen?
TrustNoOne (but Me) Skrevet 21. januar 2009 #3 Skrevet 21. januar 2009 Et tips: Flytt!! Jeg leide leilighet for en del år siden, jeg slet i månedsvis med luftveisinfeksjoner som aldri ble bedre. Årsak: Det lå mugg bak platene på badet og rundt vinduet på soverommet, og jeg måtte til slutt komme meg bort i full fart, ble rett og slett skikkelig sjuk. Man skal ikke spøke med mugg - enkelt typer kan være virkelig helseskadelig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå