Gjest Skrevet 21. januar 2009 #1 Skrevet 21. januar 2009 Jeg trenger litt mer formelle klær til min digre mage. Fremdeles har jeg god tid til konferansen jeg skal på, men tenkte jeg skulle begynne å se allerede nå. Noen som vet om noen butikker som selger sånne dressaktige klær for gravide? Helst i Osloområdet, men tips gjerne om andre steder også, for blir jeg desperat nok reiser jeg gjerne et stykke, he he.
Vinden blåser Skrevet 21. januar 2009 #2 Skrevet 21. januar 2009 hmm...vanskelig... vet ikke om noen dresser for gravide,men skjørt og skjorte?? f.eks: http://www.gravidshop.com/index.php?main_page=product_info&cPath=1_6&products_id=12 og http://www.gravidshop.com/index.php?main_page=product_info&cPath=1_2&products_id=104
Gjest Skrevet 21. januar 2009 #3 Skrevet 21. januar 2009 Jo, jeg kan jo kanskje bruke skjørt og en blazer jeg har fra før av som jeg ikke lukker ... Det var jo fine skjørt i den nettbutikken, men bare i medium og large da. Men takk for tips!
hannes Skrevet 21. januar 2009 #4 Skrevet 21. januar 2009 Sist jeg var gravid handlet jeg litt i en butikk i Bogstadveien/Hegdehaugsveien. Merket på klærne er Formes, men husker ikke hva butikken heter. Mulig det ikke eksisterer lengre. Dyrere enn H&M, men bedre kvalitet og føles "finere". Ellers er det noen vanlige kjoler eller tunikaer man kan bruke om de har høyt liv.
Gjest Skrevet 21. januar 2009 #5 Skrevet 21. januar 2009 Takk for tips, jeg kan få moren min som jobber like ved majorstua til å sjekke om hun finner noe for store mager der. Jeg tror ikke kjole helt er tingen ... jeg skal til tyskland i forbindelse med jobb og der er de litt mer stive i klærne enn her hjemme (noe som vanligvis ikke er noe problem når jeg ikke er gravid da, he he).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå