Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

og i såfall, hvor spiser dere?

Har blitt så hekta på kinamat og burger fra burgerking. Spiser vel ute ett par ganger i uka. Synes dette er litt mye..men det er jo så godt;)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei, vi spiser lite ute. Gjorde det oftere før da vi bodde i byen. Nå bor vi 4 mil fra den, så det begrenser seg litt selv.. hehe.. orker ikke kjøre 8 milt/r for å spise.. ;o) Men vi har et vertshus ikke så langt fra oss, der har de verdens beste elgkarbonader og biffsnadder.. hehe.. Er vel der ca 1 gang i mnd.

Skrevet

Ja, vi gjør i grunnen det... Kanskje i snitt en gang i uka og da er det jammen fort at det blir burger av et eller annet slag... Ikke helt bra men utrolig godt og lettvindt!! Vi pleier å spise hjemmelaget burger og jeg føler det ikke er det aller værste... Pytt, pytt, sier jeg ;-) Kompanserer med mye frukt :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...