Honningmelon Skrevet 20. januar 2009 #1 Skrevet 20. januar 2009 Eldstemann skal straks ha sin første barnebursdag. Han blir 5 år, så det blir ca. 5-8 gutter mellom 4 og 5 år. Lar dere barna bare leke fritt, eller bør jeg finne på noe? Har null erfaring, dere må hjelpe meg litt her
UnePune äntligen hemma! Skrevet 20. januar 2009 #3 Skrevet 20. januar 2009 På 4-årsdagen til eldste fant vi ikke på noe, annet enn at det var pirat-tema og at godteposene lå i en "kiste" som de måtte lete etter. 2 timer går fort =)
bobler av lykke ♀ ♀ Skrevet 20. januar 2009 #4 Skrevet 20. januar 2009 vi hade 4års dag for jenta vår i fjor sommer. vi var ute i hagen. De lekte litt som de selv ville først. så var det mat. Og så hadde vi fiskesnøre med gjettekonkurranse og godtepose til slutt. I de andre bursdagene snuppa har vært i har det vært litt "tema" som karnevall eller utebursdag på vinteren osv. der har de lekt litt som de ville og så hatt arrangerte leker som flasketuten peker på eller de har kjørt traktor osv i gårdsbursdag. tror det kan være greit med litt opplegg slik at de ikke blir så ivrige i egen lek, kan jo fort ta helt av i den alderen hehe hva med noen av interressene til gutten din? sjørøverbursdag o.l? med skattejakt i huset eller lignende?
Gjest Skrevet 20. januar 2009 #5 Skrevet 20. januar 2009 Vi lekte bro, bro brille og bjørnen sover ihvertfall...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå