3+1=<3 Skrevet 20. januar 2009 #1 Skrevet 20. januar 2009 var på ul i går..11+5 i dag det var helt utrolig! liten skapning med armer og bein som lå og sprellet..så ut som den vinket til meg føler meg så lettet..nå er vel sjangsene for at det skal gå bra ganske store?
Blir augustpappa09 Skrevet 20. januar 2009 #2 Skrevet 20. januar 2009 Så herlig:D Det tenker jeg var gode nyheter?! Sjansene for at det skal gå bra stiger for hver dag som går, og etter 12 uker er det vel mye som tilsier at det går bra:) HVis du ikke har fått beskjed om noe annet av legen da.. Vi er ca 11 idag, og har bestilt UL når vi er 12+3:) Det er vel ikke mulig å si noe omnoe kjønn så tidlig? Veldig spent:) hilsen blivende far:)
3+1=<3 Skrevet 20. januar 2009 Forfatter #3 Skrevet 20. januar 2009 ja det var kjempe deilig og legen sa at alt så bra ut den vokste som den skulle nei,det var litt tidlig å se kjønn,men man så øyne og nesen helt perfekt..hehe hadde med meg sambo og han ble temmelig rørt! gled dere og lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå