Mini LK Skrevet 20. januar 2009 #1 Skrevet 20. januar 2009 Har noen ganger dette når jeg legger meg men i dag har ejg hatt det flere ganger når jeg setter med ned og slapper av. Det er sykt vondt og kommer som litt sakte hjerteslag takt. Tror det er ting som klemmer på nerver i ryggen men håper ikke det blir verre, er det noen som har slike?
englemamma77 Skrevet 20. januar 2009 #2 Skrevet 20. januar 2009 jaaaa- har det på akkurat samme måten...det er så vondt!! men aner ikke hva det kommer av...noen andre??
Mia77 Skrevet 20. januar 2009 #3 Skrevet 20. januar 2009 Samme her! Dette må da noen vite hva er?? Fikk det for noen dager siden, er 38+2 i dag.. Lurer på om det kommer samtidig med kynnere men er litt usikker..
englemamma77 Skrevet 20. januar 2009 #4 Skrevet 20. januar 2009 tror ikke jeg har kynnere samtidig,men skal jammen prøve å kjenne etter neste gang.. fortsatt ingen som vet hva dette kan være??
Mia77 Skrevet 21. januar 2009 #5 Skrevet 21. januar 2009 Dytter opp denne jeg..Noen må da vite hva det er?
Mini LK Skrevet 21. januar 2009 Forfatter #6 Skrevet 21. januar 2009 Er nokså sikker på at det er nerver eller muskeler i ryggen som kommer i klem men hadde vert fint hvis noen har tatt dette opp med fagfolk.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå