Gå til innhold

Jeg har blitt kjent med ei som ringer og "maser" hele tiden...


Anbefalte innlegg

Skrevet

For et års tid tilbake ble jeg kjent med ei som etterhvert har blitt litt plagsom.

 

Jeg liker å omgås folk jeg, men jeg takler ikke når noen maser på meg hele tiden. Samtidig har jeg nok sett at vi er veldig forskjellige, og jeg syns ho er slitsom å være sammen med også.

 

Når jeg sier hele tiden, så er det kanskje en smule overdrevet, men ho ringer hver helg (og gjerne 2-3 ganger), spør om vi skal finne på noe osv osv.

 

Nå har jeg noen ganger latt være å ta telefonen. Jeg tar den i blant da, men jeg er lei av å si at det ikke passer, hver eneste helg. Aller helst vil jeg ikke ha noe særlig med henne å gjøre. Det høres stygt ut, men det er en gang sånn at det ikke er alle som passer så godt sammen.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvordan kan jeg på best mulig måte løse dette?

 

 

 

Skrevet

jeg har vært utefor noe sånn ca det samme. jeg er i permisjon. og en tidligere arbeidskollega som jeg ikke hadde noe særlig kontakt med da, var også i permisjon.... hun kjente ingen andre hjemme mens jeg kjenner mange... i hele høst ringte hun meg omtrent hver dag. hehe.. ble litt slitsomt. men så dro hun bort, og jeg bort så da har det ordnet seg.... men var skikkelig slitsomt da

Skrevet

skjønner sitvasjonen din gdt,hvert der selv..

si det pent til henne at du føler at det blir litt mye og at dere kan finne på ting men ikke hver helg,men en gang sånn innimellom,pga at du har masse og gjøre og er velig opptatt..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...