Klar for nr 2 Skrevet 18. januar 2009 #1 Skrevet 18. januar 2009 Skal ha noen ammetopper, og tenkte hvertfall å kjøpe en fra Boob. En sånn helt enkel som har to lag stoff over brystene. Noen som har prøvd denne? Lurer litt på hvilken str jeg skal bestille.. Måtte dere opp i str fra før dere ble gravid, eller er det "lagt litt til" på disse str/ toppene? Har en Boob bukse som jeg er superfornøyd med, så tenkte ammetoppene er sikkert også gode.. Har du noen andre ammetopper å anbefale? Vil helst at minst mulig skal vises, og har litt ekstra fra før og vil ikke ha de sylstramme.
Fire småtroll Skrevet 18. januar 2009 #2 Skrevet 18. januar 2009 Ammesingleter ble jeg helt avhengig av sist, det har de bl.a på H&M (som ikke er helt ettersittende rundt magen). Da kan du ha hva du vil av gensere, topper og tunikaer utenpå, for når du drar opp for å amme dekker singleten huden din, du bare åpner oppe ved brystet. Vet det finnes ammetrøyer uten ermer også fra boob og andre merker, men de har jeg ikke prøvd selv.
Bic&Bac Skrevet 18. januar 2009 #3 Skrevet 18. januar 2009 Og jeg anbefaler deg å vente til etter fødsel med å kjøpe så veldig mange slike gensere/topper, da du aldri vet hvor mye du får brukt dem.. Jeg kjøpte én sist, og jeg fikk bare ammet såvidt over én måned. Så var glad jeg ikke hadde brukt mer penger på det
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 18. januar 2009 #4 Skrevet 18. januar 2009 Jeg har vært kjempefornøyd med ammetoppene fra Boob, eneste minus er at de hvite ser du veldig godt at det er to lag på + at på meg kommer ammebh'en på en måte oppenfor det innerste laget sånn at det ser litt rart ut. Ikke det problemet med de med mer farge på ) Har i år også kjøpt Boob warmer siden det er mer vinter når jeg skal amme denne gangen - den har fleece på innsiden. Jeg har brukt dem både nå med høygravidmage og etter fødsel, men siden jeg har en tendens til å tørketromle dem, er de litt ettersittende over magen (har lært nå og bestilt de en str større). Men de har jo videre modeller også ala tunika, så sånn sett er kanskje de bedre (jeg har ikke prøvd dem). Utenom det brukte jeg vanlig singlet (som du kan vippe ned under puppen når du skal amme) under vanligere tskjorter/gensere/cardigans så jeg slapp å fornye hele garderoben ) Jeg gikk forøvrig ikek opp i genserstr etter fødsel selv om bhstr økte litt.
Herkules Skrevet 18. januar 2009 #5 Skrevet 18. januar 2009 Siden det er vinter så har jeg kjøpt ammetopper denne gangen. Dra genser opp og singlet ned blir for mye stoff når jeg e ute blant folk er fornøyd med den med flis jeg også. boob Ikke gått opp på størrelse heller.
Vinden blåser Skrevet 18. januar 2009 #6 Skrevet 18. januar 2009 Vil anbefale deg de fra gravidshop.com Jeg har vært avhengige av dem! de sitter fantastisk på,spesielt for oss som har litt ekstra... elsker dem rett og slett
Klar for nr 2 Skrevet 19. januar 2009 Forfatter #7 Skrevet 19. januar 2009 Takk for svar jenter! Skal ta en titt på gravidshop nå jeg. Tenker å kjøpe et par som jeg har klar før fødselen, så kan jeg se etterpå om jeg trenger flere(:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå