Gå til innhold

Kan jeg være gravid alikevel???


Anbefalte innlegg

Skrevet

Igår var jeg sikker på at mensen var rett rundt hjørne, men den dukket aldri opp. Idag har jeg tatt en test og fått TO streker! Jeg tror jeg må avgårde til apoteket for å handle inn flere tester og trippelsjekke dette.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

d ser ut som du e gravid gitt :) gratulere

Skrevet

Gratulerer så mye ! Du er nok gravid da ja !! :0)

Skrevet

Tok en CB digital idag, og der lyste det mot meg: GRAVID! Er i lykkerus nå og lurer på hvor lenge jeg klarer å holde meg fra å fortelle til fam. og venner!

Skrevet

Åh gratulerer så mye!! Alltid hyggelig med alle som får positive tester:)

Skrevet

gratulerer så mye! testet også positivt igår og idag (!) på vanlig cb. liksom ikke gått opp for meg. må nok kjøpe en cb-digital når jeg får lønn på tirsdag;). ses på 1.trimester

Skrevet

Takk takk :) Gratulerer til deg også! Det er litt vanskelig å fatte ja..

Skrevet

Oj du også. SÅ BRA. Gratulerer til deg også :) :) Skal ta en digital CB test jeg og.. Kjøper imorgen.

Skrevet

hva er en CB digital test? går på 7 dager overtid, men fortsatt ingen positiv test ( tok i går tidlig) litt frustrerende:(

Skrevet

Gratulerer så mye alle sammen:D

 

Clear blue digital, er en graviditets test som det står enten gravid eller ikke gravid. Det kommer ikke noe kryss eller noen streker som du må tyde. Veldig enkel:)

Skrevet

Gratulerer!!! :-D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...