Pike 28 ♥alene med 2 søte små♥ Skrevet 16. januar 2009 #1 Skrevet 16. januar 2009 Jeg kjenner at visdomstanna oppe er på vei ut og den står veldig skeivt! Står å stanger i 12 års jekselen! Så den bør vel fjernes? Men jeg kan jo ikke ta røntgen hos tannlegen! Hva kan jeg risikere om jeg tar røntgen nå? Er i uke 19... Eller kan tannlegen skjære ut tanna uten røntgen? Noen som vet?
Mone snart3barnsmor Skrevet 16. januar 2009 #2 Skrevet 16. januar 2009 trenger ikke ta røntgen av visdomstann, dem bare bedøver deg og tar den ut, ikke noen hensikt å å se hvordan den har det, har jo ikke bruk for den, jeg var å fjenert en visdomtann i uke 36 forige svang.. ikke noe problem det... ring på mandag å få deg time, den blir bare værre å det for nå som du er gravid... lykke til
balle og solo Skrevet 16. januar 2009 #3 Skrevet 16. januar 2009 Det går helt fint å trekke den selv om du er gravid. Bedre enn å risikere infeksjon... snakk med tannlegen din og la han se på den. Lykke til!
Pike 28 ♥alene med 2 søte små♥ Skrevet 16. januar 2009 Forfatter #4 Skrevet 16. januar 2009 Denne må jo skjæres ut, da, for den kommer seg nok ikke opp... Nei, det er nok bare å ringe tannlegen på mandag, tross tannlegeskrekken min... *grøss* Takk for svar! :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå