Anonym bruker Skrevet 14. januar 2009 #1 Skrevet 14. januar 2009 Skal til legen idag og gjøre det. Gruer meg helt vannvittig siden det var så sykt vondt å sette den inn.
Anonym bruker Skrevet 14. januar 2009 #2 Skrevet 14. januar 2009 Med meg var det ikke vondt å ta den ut. merket det knapt.
Anonym bruker Skrevet 14. januar 2009 #3 Skrevet 14. januar 2009 Det finnes ikke vondt å ta den ut! Er gjort på 1-2-3!!! Det eneste ubehaget er det der metall-donald-nebbet som en alltid må ha:o) så går di inn med en bittttttteliten tang, tar tak i tråden på spiralen og napper den ut:o) kjenner ingenting! Mye vondere med celleprøve:o)
Anonym bruker Skrevet 14. januar 2009 #5 Skrevet 14. januar 2009 Gjorde det igår.. Var litt nervøs idet hun skulle nappe den ut... klamret meg fast til den gyn-stolen og ventet...så hørte jeg at hun slapp noe i søppelbøtta, og hun sa ferdig! jeg kjente ingenting
Anonym bruker Skrevet 14. januar 2009 #6 Skrevet 14. januar 2009 Har nettopp komt hjem fra legen, og der kunne han ikke finne noe spiral :-( Har fått henvisning videre til sykehuset. Ikke rart jeg har hatt så masse vondt i magen :-(
SlitenÅtrøtt.. alltid & støtt Skrevet 14. januar 2009 #7 Skrevet 14. januar 2009 Jeg hadde heeeeeeeelvete med å få den ut. Var hos legen Trådene var borte og måtte henvises til sykehuset da de måtte "inn" fikk den enda ikke ut og det var heeeeeeeeelvetes vondt. SÅ fikk enda en ny time for å få bedøvelsesprøyter i livmorstappen ell no. Fyyyyyyyyyyy faen værste jeg har vært med på. Tar heller 10 ks om igjen
Anonym bruker Skrevet 14. januar 2009 #8 Skrevet 14. januar 2009 Syntes ikke det var noe vondt å sette inn og det var i hvert fall ikke vondt å ta ut - enda min satt fast litt.
Anonym bruker Skrevet 14. januar 2009 #9 Skrevet 14. januar 2009 Takk for oppmuntringen lilo. Nå gleder jeg meg :-/
KristineMed2Sønner<3 Skrevet 14. januar 2009 #10 Skrevet 14. januar 2009 Hei HI! Huff, skjønner at du ble "litt" urolig nå. Men du, nevnte ikke legen noe om at den kan ha fallt ut, uten at du har merket det? For det kan nemlig skje! Så det kan jo hende det rett og slett ikke er værre enn det!! Masse lykke til!
Anonym bruker Skrevet 14. januar 2009 #11 Skrevet 14. januar 2009 Nei han nevnte ingenting om det, men etter litt googling så ser jeg at det faktisk kan skje :-) Får håpe det da :-)
SlitenÅtrøtt.. alltid & støtt Skrevet 14. januar 2009 #12 Skrevet 14. januar 2009 Ikke mening å skremme deg men det kan skje. Typisk at sånt skjer med meg. Jeg har max uflaks:)
Anonym bruker Skrevet 14. januar 2009 #13 Skrevet 14. januar 2009 hadde hormonspiral etter KS og det var helt jævelig både å sette inn og ta ut.... men etter VF valgte jeg vanlig kobberspiral og merket knapt hverken å sette den inn eller nå når jeg fjernet den 5 år etter.... har du født? om du har tror jeg kanskje det gjør ting llitt enklere
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå