*gravidnr3* Skrevet 13. januar 2009 #1 Skrevet 13. januar 2009 Ja er nr.3 dette men lurer alikevell jeg da, trenger jeg gå til legen med en gang da? hva har dere gjort? jeg er i min 5 uke nå !!
**Baby**number**two** Skrevet 14. januar 2009 #2 Skrevet 14. januar 2009 Rundt uke 10-12 er det vanlig å ha förste kontroll. Men du kan jo likevel ringe legen og bestille time, så får du vite når du skal förste gang. Jeg ringte noen dager etter jeg tok testen.
Kristilina83 2blå+blå spire Skrevet 14. januar 2009 #3 Skrevet 14. januar 2009 Hei jeg ringte legekontoret og de sa rundt uke 8-9 også tror jeg det er vanlig å gå til jordmor i uke 12. for da jeg ringte jordmor ville hun ha meg inn i uke 12...jeg venter også nr 3 men det er 6 år siden sist alt blir liksom nytt
ma-85 Skrevet 14. januar 2009 #4 Skrevet 14. januar 2009 Tror det er vanlig rundt uke 8-12, men greit å ringe og bestille time med en gang, så hører du med legen når de vil ha deg inn til kontroll. Selv skal jeg til kontroll ganske tidlig, siden jeg ikke vet når jeg har termin og gjerne vil ha en dato å forholde meg til.
Gjest Skrevet 14. januar 2009 #5 Skrevet 14. januar 2009 Det kommer ann på hvor du vil søke. På Ullevål sa de at skal man ha plass der må man søke når man er i uke 6-8.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå