Prinsen & spiren Skrevet 13. januar 2009 #1 Skrevet 13. januar 2009 Herreguuud, de siste to ukene har jeg vært sååå tørst.. går rundt med vannflasken hele tiden. er dette normalt?? ;P
Gjest Skrevet 13. januar 2009 #2 Skrevet 13. januar 2009 jeg har det også slik... drikker konstant.. Er sånn supertørst til tider, føles ut som jeg sprunget på en fjelltopp uten vann...
**Baby**number**two** Skrevet 13. januar 2009 #3 Skrevet 13. januar 2009 Samme her. Jeg vil ikke skremme dere men sånn hadde jeg det i mitt förste svangerskap også og da var jeg ganske näre ved å få svangerskaps diabetes. Vet ikke om det har noen sammenheng med det, vet bare at törsthet er en symptom på diabetes (vanlig diabetes altså). Men vet som sagt ikke om det har noen sammenheng og det spurte jeg aldri om i forrige graviditet heller.
ifie Skrevet 13. januar 2009 #4 Skrevet 13. januar 2009 Tror det er ganske vanlig. Mener jeg var veldig tørst da jeg gikk med førstemann (jeg var ikke i nærheten av svangerskapsdiabetes). Sikkert greit å høre med legen/jordmor hvis det er et symptom på sv.diabetes. Ellers er det jo bare kjempeflott at du drikker mye vann!
*lykkelig mamma* Skrevet 13. januar 2009 #5 Skrevet 13. januar 2009 Jeg og er sånn. Er det et symptom da? Fått sånn tørste jeg hadde like etter at jeg fødte sist.
Prinsen & spiren Skrevet 13. januar 2009 Forfatter #6 Skrevet 13. januar 2009 Ja, er det jeg tenker på - og bekymrer meg for også! Men, er jo bare 10 uker.. så har tenkt at det er litt tidlig og få det nå?Men går konstant rundt og er tørst.. har med vannflaske overalt..
Allegra -med gullspira- Skrevet 13. januar 2009 #7 Skrevet 13. januar 2009 Har også vært ekstra tørst en stund, ikke så jeg trenger vannflasken heele tiden da..men heelt tørr i munnen når jeg har duppa litt og visse tider på dagn da jeg bare mååå ha drikke..fort:-)
*fortryllende* Skrevet 13. januar 2009 #8 Skrevet 13. januar 2009 Er konstant tørst! Har også med meg vannflaska overalt
Prinsen & spiren Skrevet 13. januar 2009 Forfatter #9 Skrevet 13. januar 2009 Da regner jeg med at dette er et sympt. siden det er så mange av oss som opplever dette? jeg klammer fast i alle sympt. jeg har igjen.. synes mange av mine har blitt borte altfor tidlig..:S
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå