Anonym bruker Skrevet 12. januar 2009 #1 Skrevet 12. januar 2009 Her har det kommet masse nye kjoler for oss litt store:-) http://www.somaras.no
Anonym bruker Skrevet 13. januar 2009 #2 Skrevet 13. januar 2009 Kjoler for oss litt stor får vi vel over alt eller?www.drommekjoler.no og www.divax.no f.eks Synes dette snuffer av egenreklame.det dukker stadig opp slike innlegg.
Anonym bruker Skrevet 13. januar 2009 #3 Skrevet 13. januar 2009 reklamer er det vel over alt på nett.................og den har jeg iallefall bestilt....passer fint for mine tykke armer. http://www.somaras.no/brudekjoler_caroline_stort.html kikket litt på den her også, http://www.somaras.no/brudekjoler_carola_stort.html men jeg fant ut at den første likte jeg best for jeg er det man kaller for virkelig stor. Det er Caroline jeg vil ha og gleder meg masse.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå