FanteFrøken *med kul på magen* Skrevet 12. januar 2009 #1 Skrevet 12. januar 2009 Tok en QR test i dag tidlig. Kikka ffort bort på den og såg at den var negativ. Den var godt planta i søpla før de magiske 5 minuttene. Så, 3 timer etter plukker jeg den opp av søpla for å se nermere... Da har det dukka opp en svaksvaksvak rosa strek til.... Er dette en positiv test eller bare et falsk positiv resultat?
Let's hear it for the boys! Skrevet 12. januar 2009 #2 Skrevet 12. januar 2009 Hvis du kasta den før tiden var ute, er det jo umulig å si. Men jeg har fått positive tester etter tidsfristen, og begge gangene var jeg gravid.
FanteFrøken *med kul på magen* Skrevet 12. januar 2009 Forfatter #3 Skrevet 12. januar 2009 håpehåpehåpehåpe kryssekryssekrysse!!!! XXXXXX
Let's hear it for the boys! Skrevet 12. januar 2009 #4 Skrevet 12. januar 2009 Løp og kjøpt en til, så vet du helt sikkert. Gjerne digital. Lykke til
FanteFrøken *med kul på magen* Skrevet 12. januar 2009 Forfatter #5 Skrevet 12. januar 2009 Kan ikke kjøpe digital... da kan jeg jo ikke analysere resultatet opp og ned i mente etterpå... ;-)
Let's hear it for the boys! Skrevet 12. januar 2009 #6 Skrevet 12. januar 2009 Hehe. Skjønner hva du mener. Det er jo halve moroa
Mamma2OO5 Skrevet 12. januar 2009 #7 Skrevet 12. januar 2009 Man skal ikke se på resultatet så lenge etterpå. Det har det stått på de testene jeg har tatt. Jeg har alltid tatt slik clear blue jeg. Det sto noe skrevet om det, men husker ikke hva det var. Du får ikke kaste neste før tiden da:o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå