Gå til innhold

Mannen min har 30 års dag til høsten.... Noen ideer rundt dette??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Gaver? fest? hva som helst, trenger ikke være allverden, men vil sette pris på han denne dagen!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hva med en weekend i paris? Er jo blitt så billig å reise nå..

Eller en helg/natt på hotell? Strø roser over sengen, bak en kake, ta han med ut å spis..

Hvis dere har råd.:)

Skrevet

når han fyller rundt tall syns jeg du burde legge en del arbeid i det;) 30 kan være en vond tankevekker på de skjøre mannssinn, de er jo blitt "gamle" :P

 

min søster lagde en skikkelig stilig hinderløype til gubben sin, med kanopadling, hesteridning, oreintering osv, og slutten av hele løypa var ved huset til foreldrene hans hvor det ventet bursdagsfeiring med masse mat, taler og kaker (pluss noko attåt:p)

 

noe slikt er jo noe en husker hele livet;)

Skrevet

ja han synes dette året er veldig kjipt, så har veldig lyst å gjøre stas på han :)

Søstra di hadde jo lagd en helt fantastisk dag for han! Det må jeg virkelig si, men lurer på om jeg klarer noe sånnt..... selv om jeg har fryktelig lyst!

Skrevet

alt går ann, men du må begynne å planlegge NÅ;)

Skrevet

jaa...

 

men jeg er så ekstremt dårlig på ideer og planlegging ;)

det blir ingen reiser da, for vi har ikke tilgang på barnevakt sånn, men hvis jeg holder en fest så kan barna til søskene mine være det. så fest går an.. og en slik hinderløype, så kan jeg kalle det en opplevelsesdag så han ikke får mistanke om noen fest ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...